Artmuguet http://http://www.artmuguet.com tr-tr noreply@ganipara.com Copyright 2019 Baby Elephant Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/baby-elephant-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/baby-elephant-tas-bardak-altligi 10x10x1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şiltesi sayesinde zeminlere zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 20:00:15 +0000
Bird in Green Sky Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/bird-in-green-sky-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/bird-in-green-sky-tas-bardak-altligi 10x10x1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:59:17 +0000
Bird in Lilac Sky Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/bird-in-lilac-sky-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/bird-in-lilac-sky-tas-bardak-altligi 10x10x0.1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:58:28 +0000
Concentrated Rhino Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/concentrated-rhino-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/concentrated-rhino-tas-bardak-altligi 10x10x0.1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:57:16 +0000
Cool Koala Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/cool-koala-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/cool-koala-tas-bardak-altligi 10x10x0.1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:56:22 +0000
Curious Snow Weasel Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/curious-snow-weasel-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/curious-snow-weasel-tas-bardak-altligi 10x10x0.1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:55:35 +0000
Demure Mouse Lemur Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/demure-mouse-lemur-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/demure-mouse-lemur-tas-bardak-altligi 10x10x0.1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:54:34 +0000
Duck the Bride Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/duck-the-bride-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/duck-the-bride-tas-bardak-altligi 10x10x0.1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:53:43 +0000
Elegant Antelope Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/elegant-antilope-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/elegant-antilope-tas-bardak-altligi 10x10x0.1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:52:46 +0000
Fierce Panther Taş Bardak Altlığı http://www.artmuguet.com/product/detail/fierce-panther-tas-bardak-altligi http://www.artmuguet.com/product/detail/fierce-panther-tas-bardak-altligi 10x10x0.1cm boyutundadır.

Ağırlığı 250 gramdır.

Doğal taş üzerine UV baskı yöntemi uygulanmıştır.

Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Arkasındaki 1 mm mantar şilte sayesinde bulunduğu yüzeye zarar vermez.

]]>
Tue, 28 Aug 2018 19:51:55 +0000